Liepājas čempionāts 2022sestd. 08.10.2022. 14:49
Resultscreated by OE2003 © Stephan Krämer 2008

   Pl Name                      YB Club                       Nat      Time   Diff. 



S10  (13)                 1.5 km   5 C            

    1 Grauduma, Madara          13 Meridiāns OK/CPSS          LAT     11:40    0:00 
    2 Brauna, Lote              12 Ziemeļkurzeme OK           LAT     15:25    3:45 
    3 Pētersone, Emīlija        12 Taka TOK                   LAT     16:46    5:06 
    4 Eižvertiņa, Laima         12 Liepāja                    LAT     16:52    5:12 
    5 Smilgaine, Marta          12 Grobiņa                    LAT     17:27    5:47 
    6 Smilgaine, Marija         13 Grobiņa                    LAT     18:41    7:01 
    7 Simonavičiūtė, Eglė       12 Plungės SRC                LTU     19:02    7:22 
    8 Pētersone, Katrīna        17 Taka TOK                   LAT     25:01   13:21 
    9 Šteina, Ugne              16 Priekule                   LAT     26:47   15:07 
   10 Bethere, Grēta            16 DR-KRASTS                  LAT     27:17   15:37 
   11 Janevica, Paula Lote      19 Taka TOK                   LAT     40:04   28:24 
   12 Ķude, Amanda              12 DR-KRASTS                  LAT     40:34   28:54 
   13 Janevica, Emma Kate       21 Taka TOK                   LAT   1:04:03   52:23 



V10  (2)                  1.5 km   5 C            

    1 Bērziņš, Oskars           15 Liepāja                    LAT     15:27    0:00 
    2 Bērziņš, Viesturs         18 Liepāja                    LAT     52:13   36:46 



S13  (3)                  1.8 km   8 C            

    1 Jankauskaitė, Martyna     10 OK Telšē                   LTU     25:55    0:00 
    2 Pociutė, Goda             09 Plungės SRC                LTU     29:57    4:02 
    3 Veselytė, Gabrielė        09 Plungės SRC                LTU     30:18    4:23 



S15  (3)                  2.5 km   12 C           

    1 Saukaitė, Goda            08 OK Telšē                   LTU     31:17    0:00 
    2 Mankus, Annija            07 Saldus OK                  LAT     34:36    3:19 
    3 Saukaitė, Gabija          08 OK Telšē                   LTU     36:51    5:34 



V15  (6)                  3.0 km   14 C           

    1 Simonavičius, Gintas      08 Plungės SRC                LTU     27:41    0:00 
    2 Graudums, Miks            10 Meridiāns OK/CPSS          LAT     28:43    1:02 
    3 Graudums, Jēkabs          10 Meridiāns OK/CPSS          LAT     29:43    2:02 
    4 Bethers, Ralfs            07 DR-KRASTS                  LAT     39:50   12:09 
    5 Jaunzemis, Lauris         07 DR-KRASTS                  LAT     48:03   20:22 
    6 Ostašovs, Andris          08 Saldus OK                  LAT     55:31   27:50 



S  (5)                    4.5 km   18 C           

    1 Eglija, Iveta             88 DR-KRASTS                  LAT     48:52    0:00 
    2 Turka, Janeta             87 Taka TOK                   LAT     49:47    0:55 
    3 Virbule, Līga             69 Taka TOK                   LAT     50:55    2:03 
    4 Freidenfelde, Dace        90 DR-KRASTS                  LAT   1:00:27   11:35 
    5 Pētersone, Zane           83 Taka TOK                   LAT   1:02:50   13:58 



V  (15)                   6.0 km   24 C           

    1 Brucis, Uldis             73 Saldus OK                  LAT     46:05    0:00 
    2 Koveckis, Rokas           96 O! Klaipeda, Palanga       LTU     46:38    0:33 
    3 Mikšys, Julius            88 Individuāli                LAT     48:09    2:04 
    4 Bērziņš, Edgars           89 Saldus OK                  LAT     51:50    5:45 
    5 Zērnis, Oskars            69 Saldus OK                  LAT     51:51    5:46 
    6 Astrauskas, Marius        84 OSK Sakas                  LTU     54:05    8:00 
    7 Liubinskas, Justinas      84 O! Klaipėda                LTU     57:41   11:36 
    8 Pētersons, Ingus          84 Taka TOK                   LAT     58:36   12:31 
    9 Mellups, Jānis            86 Taka TOK                   LAT     58:59   12:54 
   10 Jadenkus, Evaldas         70 Ąžuolas OK                 LTU   1:02:51   16:46 
   11 Jansons, Madars              Saldus OK                  LAT   1:05:46   19:41 
   12 Gāliņš, Artis             96 Individuāli                LAT   1:12:56   26:51 
   13 Veikerts, Kristaps        92 Individuāli                LAT   1:42:40   56:35 

      Valdmanis, Pēteris        74 Pēdējās vietas pavēlnieki  LAT        mp         
      Veiss, Valters            85 Kāpa OK                    LAT       dnf         



SB  (7)                   2.7 km   13 C           

    1 Rudzroga, Rasa            88 Saldus OK                  LAT     34:18    0:00 
    2 Otaņķe, Krista            02 NĪCA                       LAT     39:04    4:46 
    3 Valauskė, Loreta          83 OK Telšē                   LTU     48:25   14:07 
    4 Bethere, Una              83 DR-KRASTS                  LAT     57:49   23:31 
    5 Ķēde, Inta                85 DR-KRASTS                  LAT   1:14:01   39:43 
    6 Veikerte, Liene           85 Individuāli                LAT   1:23:28   49:10 
    7 Ķude, Santa               80 Individuāli                LAT   1:56:58 1:22:40 



VB  (5)                   4.5 km   18 C           

    1 Dimids, Oskars            90 Individuāli                LAT     53:51    0:00 
    2 Freidenfelds, Kristaps       Liepāja                    LAT     58:00    4:09 
    3 Brumsons, Ģirts           81 Individuāli                LAT   1:03:55   10:04 
    4 Valauskas, Gintautas      85 OK Telšē                   LTU   1:11:36   17:45 

      Siliņš, Dāvis             98 Individuāli                LAT        mp         



S40  (7)                  3.9 km   18 C           

    1 Ivanauskaitė, Rasa        79 OK Ąžuolas                 LTU     44:12    0:00 
    2 Perminienė, Kristina      82 OK Versmė                  LTU     50:12    6:00 
    3 Orniņa, Anna              81 Ziemeļkurzeme OK           LAT     50:14    6:02 
    4 Traniņa, Dace             79 Taka TOK                   LAT     56:06   11:54 
    5 Meiere, Ieva              76 Ziemeļkurzeme OK           LAT     57:40   13:28 
    6 Plānica, Signe            76 Individuāli                LAT   1:05:30   21:18 
    7 Jaunzeme, Daina           75 DR-KRASTS                  LAT   1:32:53   48:41 



V40  (6)                  5.0 km   19 C           

    1 Mankus, Ainars            75 Saldus OK                  LAT     47:12    0:00 
    2 Brauns, Jānis             76 Ziemeļkurzeme OK           LAT     47:20    0:08 
    3 Štrauss, Mareks           73 Motokurzeme                LAT     52:34    5:22 
    4 Meiers, Harijs            74 Ziemeļkurzeme OK           LAT     59:07   11:55 
    5 Kudis, Armands            76 DR-KRASTS                  LAT   1:00:47   13:35 

      Kikučs, Guntars           69 DR-KRASTS                  LAT        ot         



S50  (4)                  3.6 km   16 C           

    1 Smilgaine, Līga           73 Saldus OK                  LAT     43:59    0:00 
    2 Brikmane, Lilita          70 DR-KRASTS                  LAT     45:40    1:41 
    3 Laev, Riina               63 Auseklis IK                LAT     57:39   13:40 
    4 Šteina, Mudīte            63 Saldus OK                  LAT   1:06:32   22:33 



V50  (7)                  3.9 km   18 C           

    1 Valtass, Ivars            69 Saldus OK                  LAT     42:23    0:00 
    2 Reinsons, Raivis          69 Raalto                     LAT     42:29    0:06 
    3 Šiliņš, Ainārs            68 Alnis OK-JNSC              LAT     42:51    0:28 
    4 Plankais, Ivars           64 Saldus OK                  LAT     44:05    1:42 
    5 Īvāns, Pēteris            67 Taka TOK                   LAT     45:07    2:44 
    6 Otaņķis, Guntis           68 NĪCA                       LAT     52:48   10:25 
    7 Mellups, Vilnis           63 Aizpute                    LAT     58:03   15:40 



S60  (5)                  3.0 km   14 C           

    1 Penkule, Silvija          60 Saldus OK                  LAT     37:41    0:00 
    2 Otaņķe, Skaidrīte         60 Taka TOK                   LAT     39:49    2:08 
    3 Turka, Odeta              62 Taka TOK                   LAT     40:52    3:11 
    4 Priedīte, Iveta           60 Saldus OK                  LAT     42:09    4:28 
    5 Zaleskienė, Danutė        62 OK Versmė                  LTU     50:52   13:11 



V60  (5)                  3.6 km   16 C           

    1 Laev, Urmas               62 Auseklis IK                LAT     44:36    0:00 
    2 Brikmanis, Arturs         59 DR-KRASTS                  LAT     45:59    1:23 
    3 Penkulis, Māris           57 Saldus OK                  LAT     48:05    3:29 
    4 Priedītis, Dainis         61 Saldus OK                  LAT     49:19    4:43 
    5 Turks, Jānis              55 Taka TOK                   LAT     50:06    5:30 



S70  (2)                  2.5 km   12 C           

    1 Mankusa, Daila            42 Saldus OK                  LAT     59:05    0:00 

      Černiševa, Vaira          45 Ziemeļkurzeme OK           LAT        mp         



V70  (2)                  2.7 km   13 C           

    1 Pommers, Jānis            34 Taka TOK                   LAT   1:25:40    0:00 
    2 Leikarts, Ojārs           35 Taka TOK                   LAT   2:17:55   52:15 



OPEN  (12)                1.8 km   9 C            

    1 Bajevs, Antons            85 Individuāli                LAT     28:20    0:00 
    2 Bajeva, Olga              88 Individuāli                LAT     28:29    0:09 
    3 Rudzroga, Edgars          86 Individuāli                LAT     30:19    1:59 
    4 Otaņķis, Valdis           99 Individuāli                LAT     31:10    2:50 
    5 Valdmane, Ieva            78 Pēdējās vietas pavēlnieki  LAT     36:05    7:45 
    6 Otaņķe, Aija              70 NĪCA                       LAT     41:50   13:30 
    7 Cveiģelis, Armands        81 A&I&E                      LAT     45:09   16:49 
    8 Sproģe, Ina               82 A&I&E                      LAT     45:14   16:54 
    9 Bogdānova, Emīlija        90 A&I&E                      LAT     45:20   17:00 
   10 Špakova, Jūlija           10 Individuāli                LAT   1:44:07 1:15:47 
   11 Spakova, Gundega          75 Individuāli                LAT   1:44:08 1:15:48 
   12 Špakovs, Toms             13 Individuāli                LAT   1:44:19 1:15:59