Orientēšanās klubs "DR-Krasts"


Orientēšanās klubs "DR-Krasts" atbalsta aktīvu atpūtu svaigā gaisā. Tāpēc Liepājas pusē organizējam orientēšanās pasākumus, lai ikviens varētu dažādot savas brīvā laika aktivitātes.
No aprīļa līdz oktobrim reizi nedēļā veidojam dažādas distances Liepājas, Grobiņas, Nīcas, Aizputes, Pāvilostas un Durbes teritorijās. Gaidīsim ikvienu! Aktuālo informāciju skatīt kalendārā un mūsu Facebook kontā @drkrasts

Lai iedzīvotājiem varētu nodrošināt aktīvu brīvā laika pavadīšanas iespēju, laikā no aprīļa līdz oktobrim reizi nedēļā dažādās Liepājas un Dienvidkurzemes vietās tiek veidotas orientēšanās seriāla “DR-Krasts” sacensības

  • Ar kompasu un karti, kā arī atzīmēšanās identiem dalībnieki ir nodrošināti. Bērniem un skolēniem dalība ir bez maksas, pensionāriem – 2 eiro, pieaugušajiem – 3 eiro par sacensību kārtu.
  • Labākie orientieristi katrā vecuma grupā sezonas beigās tiks apbalvoti. 

Uzzini vairāk: Orientēšanās seriāls "DR-Krasts 2023"

Liepājā un Dienvidkurzemes novadā izveidoti vairāki orientēšanās poligoni Aizputē, Kazdangā, Kalētos, Grobiņā, Pāvilostā un Liepājā. Izvēlies kādu no distancēm un pavadi brīvo laiku aktīvi un iepazīstot jaunas vietas!

Izmēģini arī Tu: orientēšanās poligoni.

 

 

 

 

 

Laiku pa laikam izsūtam svarīgāko par orientēšanos arī newsletter.
Ja arī vēlies saņemt, klikšķini uz banera un ievadi savu e-pastu!

Nākamie pasākumi

  • 30.05.2023. Cīrava
  • 06.06.2023. Pāvilostas ziemeļi
  • 13.06.2023. Kazdanga
  • 20.06.2023. Ziemupes dienvidi

Mūs atbalsta