Orientēšanās klubs "DR-Krasts"

Orientēšanās klubs "DR-Krasts" atbalsta aktīvu atpūtu svaigā gaisā. Tāpēc Liepājas pusē organizējam orientēšanās pasākumus, lai ikviens varētu dažādot savas brīvā laika aktivitātes. No aprīļa līdz oktobrim reizi nedēļā veidojam dažādas distances Liepājas, Grobiņas, Nīcas, Aizputes, Pāvilostas un Durbes teritorijās. Gaidīsim ikvienu!

Vairāk aktualitātēm seko līdzi mūsu Facebook kontā.

Liepājā un Dienvidkurzemes novadā izveidoti vairāki orientēšanās poligoni Aizputē, Kazdangā, Kalētos, Grobiņā, Pāvilostā un Liepājā. Izvēlies kādu no distancēm un pavadi brīvo laiku aktīvi un iepazīstot jaunas vietas!

Izmēģini arī Tu: orientēšanās poligoni.

Lai iedzīvotājiem varētu nodrošināt aktīvu brīvā laika pavadīšanas iespēju, laikā no aprīļa līdz oktobrim reizi nedēļā dažādās Lejaskurzemes vietās tiek veidotas orientēšanās seriāla “DR-Krasts” sacensības

  • Distancē var doties brīvi izvēlētā laikā no plkst. 15.00 līdz 18.30.
  • Ar kompasu un karti, kā arī atzīmēšanās identiem dalībnieki ir nodrošināti. Bērniem un skolēniem dalība ir bez maksas, pieaugušajiem – 2 eiro.
  • Labākie orientieristi katrā vecuma grupā sezonas beigās tiks apbalvoti. 
  • Visiem dalībniekiem obligāti jāievēro valstī noteiktie distancēšanās, mutes un deguna aizsega nēsāšanas un citi epidemioloģiskie noteikumi. Treniņā aizliegts piedalīties, ja ir saaukstēšanās, elpceļu vai citas saslimšanas pazīmes.

Skatīt vairāk: Orientēšanās seriāls "DR-Krasts 2021" 

Nākamie pasākumi

Nav pasākumu ko parādīt